Koltuk Altı Botoksu

Koltuk altı, ter bezlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. Tek seansta uygulanan botoksla terleme tedavisi, hasta açısından öteki terleme tedavisi yöntemlerine bakılırsa oldukça büyük konfor ve refah sunmaktadır. Ayrıca yazları daha da fazla terleme problemi çeken kişiler için idealdir.

Randevunuzu Planlayın

  Koltuk Altı Botoks Tedavisi Nedir?

  Koltuk altı, ter bezlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. Bu sebeple insanlarda koltuk altı terleme problemi bireyin hususi hayatının negatif etkilenmesine ya da topluluk içinde özgüvenini yitirmesine yol açabilmektedir. Rahatsız edici düzeyde terlemenin birçok sebebi olabilmektedir. Bunlar içinde stres, kullanılan ilaçlar, tiroid aktivitesi yada muayyen hastalıklar ile bu terleme problemi ortaya çıkabilmektedir. Aşırı terlemede kullanılan botoks tedavisi hasta açısından olumlu sonuçlar çıkarmaktadır. Aktif olarak çalışan ter bezlerine uygulanan botoks bu ter bezlerini deaktif ederek veyahut ter bezlerinin aktivitesini azaltarak işlev görürler. Bu tatbik koltuk altı ter bezlerine uygulanmasının yanında avuç içleri, ayak altları şeklinde ter bezlerinin oldukça almış olduğu yerlere de güvenle uygulanmaktadır. Tek seansta uygulanan botoksla terleme tedavisi, hasta açısından öteki terleme tedavisi yöntemlerine bakılırsa oldukça büyük konfor ve refah sunmaktadır. Ayrıca yazları daha da fazla terleme problemi çeken kişiler için idealdir.

  Koltuk Altı Botoks Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Botoksla aşırı terleme tedavisi çok kolay bir uygulamadır. Deri altındaki ter bezlerine botoks enjekte edilerek ter bezlerinin sinirler ile bağlantısı sınırlandırılır. Bu halde ter bezinin aktivitesi kısıtlanmış olur. Bu sayede hasta aşırı terleme sorunundan kurtulmuş olmaktadır. Uygulama yaklaşık olarak 15 dakika kadar sürmektedir. Fakat bu zaman uygulanan bölge sayısına bakılırsa kişiden kişiye değişim gösterebilmektedir.

  Koltuk Altı Botoksu Hakkında
  Sıkça Sorulan Sorular

  Koltuk Altı Terleme Botoksunun Etkisi Ne Zaman Görülür?

  Koltukaltı terleme botoksu botulinum toksin enjeksiyonu olduğu için botoks 3.-4. Gün çalışmaya başlar tam etkisi 15. Gün görülür ve 15. Gün hastalarımız kontrol seansına çağrılır gerekli görüldüğü taktirde rötuş uygulamaları yapılır. Botoksun etkisi geçene kadar terlemeden hayatlarına devam ederler.

  Koltuk Altı Terleme Botoksunun Etkisi Ne Zaman Biter?

  Koltukaltı terleme botoksunun kullanım süresi normal botoks gibi 6 aydır .Botoks etkisini 5. Aydan itibaren kaybetmeye başlar ve 6. Ayda tamamen yok olur. Tedavi tekrarlandığında botoksun kullanım süresi uzar ve yılda bir kereye kadar bu süre düşebilir.

  Koltuk Altı Terleme Botoksunun Yan Etkisi Var mı?

  Botoks uygulamasının aşırı terleme sorununda da kullanıldığı diğer tedavi metotlarında da belirgin bir yan etkisi bulunmuyor. Botulinum sıvısı vücudun hızla kabul ettiği doğal bir toksin olduğu için başka semptomlara sebep olmamaktadır.

  Koltuk Altı Terleme Botoksu Ağrılı Bir İşlem mi?

  Koltuk altı terleme botoksunu uygulamasını yapmadan önce koltuk altı bölgesine özel uyuşturucu kremler uygulanır, işlem esnasında buz uygulaması yapılarak bölge soğutulur ve his azaltılır. Ardından hayalet iğne dediğimiz çok ince uçlu iğneler yardımı ile işlem gerçekleştirilir. Bu sayede ağrı ve acı hissiyatı sıfıra inmiş oluyor.

  Koltuk Altı Terleme Botoksu Kimlere Uygulanmaz?

  Koltuk altı terleme botoksu hamile ve emziren kadınlara hormon düzensizliğinden dolayı uygulanmaz.

  Koltuk Altı Terleme Botoksu Fiyat Bilgisi

  Koltuk altı botoks uygulaması ve terleme tedavisi fiyatı ve randevu almak için bizimle iletişime geçin.

  Hayatınızdaki büyük değişimi başlatmanın zamanı geldi. Uzmanlara güvenin ve hayatınızı değiştirin.

  BİZİ SEÇMENİZ İÇİN NEDENLER

  Neden Health Park Tourism?

  TÜRSAB Üyesi

  Çoğu Avrupa'dan Türkiye'ye olmak üzere dünyanın her yerinden uluslararası hasta organizasyonları düzenleyen Health Park Tourism, 13839 kodlu TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyeliğine ve Sağlık Bakanlığı Akreditasyonuna (AK-0452) sahiptir.

  VIP Standartları

  Health Park Tourism misafirlerini havaalanından concierge ekibi ile karşılıyor ve VIP araçlarla uluslararası hizmet veren otellerine transfer etmektedir. Tedavi süreci boyunca 7/24 ulaşılabilir kişisel danışman ve transferleri gerçekleştirmektedir.
  7/24 Ulaşılabilir Ekip
  Health Park Tourism misafirlerinin yabancı bir ülkede dil engellerini önlemek, en iyi şekilde anlamak ve yardımcı olmak için 7/24 erişilebilen videolu görüşme, rehber ve personel desteği sunmaktadır.

  Ücretsiz Danışmanlık

  Tedavi öncesinde ücretsiz görüntülü danışmanlık ve tedavi bitiminden itibaren sınırsız bir şekilde düzenli takip ve destek hizmeti sunmaktadır.

  TEDAVİLER İÇİN

  Anlaşmalı Sağlık Tesislerimiz

  Yalnızca prestijli uluslararası akreditasyonlar ve sertifikalar almış güvenilir hastaneler ve doğrulanmış kliniklerle çalışıyoruz.

  Florya Medical Park

  Orident Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Bahçeşehir Liv Hospital

  Hayatınızdaki büyük değişimi başlatmanın zamanı geldi. Uzmanlara güvenin ve hayatınızı değiştirin.

  SİZE ÖZEL HİZMETLERİMİZ

  Neden Biz

  Uçuşunuzu sizin için planlıyoruz

  Dilerseniz uçak biletinizi tedaviye uygun tarihler aralığında sizin için satın alıyoruz.

  Havaalanı transferinizi sağlayalım

  Havaalanı, otel ve kliniğimiz arasındaki yolculuğunuzu profesyonel ekibimizle üstleniyoruz.

  En iyi otel konaklama hizmeti

  Çözüm ortağı olarak tercih ettiğimiz en güzel otellerimizden birinde konaklamanızı gerçekleştiriyoruz.

  Size uygun tedaviyi alın

  Kişisel temsilciniz sizi, doktorunuz ve size uygun olan tedavi hakkında bilgilendirecek bu sayede istediğiniz görünüşe güvenle sahip olacaksınız.

  İstanbul'un tadını çıkarın!

  Tedavi sonrası ihtiyacınız olan İstanbul turunun keyfini çıkarın.

  İrtibatta kalalım

  Tedaviniz sonrasında sınırsız danışmanlık hizmeti hakkına sahip olacaksınız.

  Hayatınızdaki büyük değişimi başlatmanın zamanı geldi. Uzmanlara güvenin ve hayatınızı değiştirin.

  Sertifikalar

  Hemen İletişime Geçin

  Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için formu doldurun. Biz sizi arayalım.