Kaş Arası Botoksu

Kaş çatmaları için botoks tedavisi, aşırı mimik kullanımı, kaş çatma ve çeşitli nedenlerle kırışan bölgeyi düzeltmek için yapılır. İnce iğneler ve botoks için üretilen özel toksin, deformasyona uğramış bölgeye enjekte edilir.

Randevunuzu Planlayın

  Kaş Arası Botoks Nedir?

  Kaş çatmaları için botoks tedavisi, aşırı mimik kullanımı, kaş çatma ve çeşitli nedenlerle kırışan bölgeyi düzeltmek için yapılır. İnce iğneler ve botoks için üretilen özel toksin, deformasyona uğramış bölgeye enjekte edilir. Böylece daha genç ve estetik bir görünüm amaçlanır.

  Kaş Arası Botoksu Nasıl Yapılır?

  İşlemin uygulanacağı bölge analiz edilir. Hangi açılardan ve ne kadar madde enjekte edileceğine karar verilir. Daha az acı duyulması için uygulama yapılacak bölgeye uyuşturma kremi sürülür. Kaş arası botoksu için iki kaş arasındaki kırışık alana botoks için özel bir toksin ürünü enjekte edilir. Toksin maddesini enjekte etmek için kullanılan iğneler son derece incedir. Uygulama sırasında hemen hemen hiç ağrı hissedilmez veya hafif ağrı hissedilir.

  Kaş Arası Botoksu Neden Yapılır?

  Kaş arası botoks yöntemi en sık kullanılan botoks uygulamalarından biridir. Çünkü insan yüzünde belli bölgeler vardır. En hızlı kırışıklardan biri kaşların arasındaki bölgededir. Aynı zamanda kaş çatma olarak da bilinir. Bu kızgın bir görünüm yarattığı için rahatsız edici bir durum olabilir. Kaş arası botoks, çeşitli nedenlerle aşırı mimik, kaş çatma ve kırışma olan bölgelerin düzeltilmesinde kullanılır. Botoks için üretilmiş özel bir toksin ince bir iğne ile deforme olan bölgeye enjekte edilir. Bu nedenle amaç daha genç ve estetik olarak daha hoş bir görünümdür.

  Kaş Arası Botoksu Hakkında
  Sıkça Sorulan Sorular

  Kaş Arası Botoksun Etki Süresi Ne Kadardır ?

  Kaş arası çizgilere botoks yaptırdıktan sonra en geç 2 hafta içinde etkileri görmeye başlarsınız. Bu süre 1 haftaya da inebilir ama maksimum 2 haftadır. Bundan sonraki 4 aylık sürede işlemden faydalanmaya devam edersiniz. 4 Ay bittikten sonra etki yavaş yavaş azalır. Maksimum 6 ayda ise etki tamamen biter. Bu sürenin bitiminde işlemin tekrar edilip edilmeyeceği kişinin kendi kararıdır. Ama uzmanlar daha uzun süreli etki için işlemin 6. ayın sonunda tekrar yapılmasını önermektedir.

  Kaş Arası Botoks Sonrasında Kaşlarım Kalkar mı?

  Kaşların kalkması ancak göz çevresi botoksu sonrasında görülebilir bir etkidir. Botoks işlemi sonrası bazen kaşların kalkması gündeme gelebilir. Bu etki sizi memnun ederse ek bir doz yapmaya gerek olmaz. Ancak görünüm sizi rahatsız ederse 2-3. haftada yapılacak olan kontrolleriniz de ek botoks dozları ile sıkıntınız rahatlıkla giderilecektir.

  Kaş Arası Botoks Fiyatları Ne Kadardır?

  Botoks fiyatları tüm diğer bölgelerde olduğu gibi doza bağlı olarak ücretlendirilir. Bir diğer kriter de uygulayıcının tecrübesidir.

  Kaş Arası Botoks Diğer Botoks Uygulamaları ile Birlikte Yapılabilir mi?

  Tüm diğer bölge botoks uygulamaları ile birlikte yapılabilir.

  Kaş Arası Botoks Uygulaması Ne Kadar Sürüyor?

  Zayıfladığı için önceki işlevini kaybederek gevşeyemeyen kaş arası kaslarının gevşemesine neden olan bu uygulama bir cerrahi müdahale değildir. Özel iğneler ile ihtiyaç duyulan bölgeye yeter miktarda botilinum toxin enjekte edilir. Bu kolay uygulama 10 dakika kadar sürmektedir. Elbette hastanın durumu bu süreyi belirlemektedir. Kaş arasına enjeksiyon yapılmadan önce lokal anestezi etkisi için bölgeye özel bir krem sürülür. Bu şekilde acı hissi azaltılmaktadır.

  Kaş Arası Botoksunun Ömrü Ne Kadardır?

  Kalıcı olmayan estetik uygulamalardan biri olarak botoksun genel kullanımı 6 ila 8 aydır. Fakat sürekli ve düzenli olarak yenilebilir bir özelliktedir. Ağır spor yapmak, yaz mevsiminde yoğun güneş ışınlarından etkilenmek kullanım süresinde azalma sağlayabilir. Her mevsim uygulanabilir bir yöntemdir.

  Hayatınızdaki büyük değişimi başlatmanın zamanı geldi. Uzmanlara güvenin ve hayatınızı değiştirin.

  BİZİ SEÇMENİZ İÇİN NEDENLER

  Neden Health Park Tourism?

  TÜRSAB Üyesi

  Çoğu Avrupa'dan Türkiye'ye olmak üzere dünyanın her yerinden uluslararası hasta organizasyonları düzenleyen Health Park Tourism, 13839 kodlu TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyeliğine ve Sağlık Bakanlığı Akreditasyonuna (AK-0452) sahiptir.

  VIP Standartları

  Health Park Tourism misafirlerini havaalanından concierge ekibi ile karşılıyor ve VIP araçlarla uluslararası hizmet veren otellerine transfer etmektedir. Tedavi süreci boyunca 7/24 ulaşılabilir kişisel danışman ve transferleri gerçekleştirmektedir.
  7/24 Ulaşılabilir Ekip
  Health Park Tourism misafirlerinin yabancı bir ülkede dil engellerini önlemek, en iyi şekilde anlamak ve yardımcı olmak için 7/24 erişilebilen videolu görüşme, rehber ve personel desteği sunmaktadır.

  Ücretsiz Danışmanlık

  Tedavi öncesinde ücretsiz görüntülü danışmanlık ve tedavi bitiminden itibaren sınırsız bir şekilde düzenli takip ve destek hizmeti sunmaktadır.

  TEDAVİLER İÇİN

  Anlaşmalı Sağlık Tesislerimiz

  Yalnızca prestijli uluslararası akreditasyonlar ve sertifikalar almış güvenilir hastaneler ve doğrulanmış kliniklerle çalışıyoruz.

  Florya Medical Park

  Orident Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Bahçeşehir Liv Hospital

  Hayatınızdaki büyük değişimi başlatmanın zamanı geldi. Uzmanlara güvenin ve hayatınızı değiştirin.

  SİZE ÖZEL HİZMETLERİMİZ

  Neden Biz

  Uçuşunuzu sizin için planlıyoruz

  Dilerseniz uçak biletinizi tedaviye uygun tarihler aralığında sizin için satın alıyoruz.

  Havaalanı transferinizi sağlayalım

  Havaalanı, otel ve kliniğimiz arasındaki yolculuğunuzu profesyonel ekibimizle üstleniyoruz.

  En iyi otel konaklama hizmeti

  Çözüm ortağı olarak tercih ettiğimiz en güzel otellerimizden birinde konaklamanızı gerçekleştiriyoruz.

  Size uygun tedaviyi alın

  Kişisel temsilciniz sizi, doktorunuz ve size uygun olan tedavi hakkında bilgilendirecek bu sayede istediğiniz görünüşe güvenle sahip olacaksınız.

  İstanbul'un tadını çıkarın!

  Tedavi sonrası ihtiyacınız olan İstanbul turunun keyfini çıkarın.

  İrtibatta kalalım

  Tedaviniz sonrasında sınırsız danışmanlık hizmeti hakkına sahip olacaksınız.

  Hayatınızdaki büyük değişimi başlatmanın zamanı geldi. Uzmanlara güvenin ve hayatınızı değiştirin.

  Sertifikalar

  Hemen İletişime Geçin

  Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için formu doldurun. Biz sizi arayalım.