Hakkımızda

Health Park Tourism Kimdir?

Öncelikle Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyanın dört bir yanından uluslar arası sağlık turizmini Türkiye’de organize eden Health Park Tourism, İstanbul merkezli bir sağlık turizmi şirketi olup, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi 13839 kodlu akreditasyona sahiptir.

Health Park Tourism hastane tercihlerinde de Joint Commission International (JCI), International Organization for Standardization (ISO) gibi uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip hastanelerle çalışmaktadır.

havaalanı transfer

Health Park Tourism’in  Saç Ekimi, Plastik Cerrahi, Obezite Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı dışında (Nakiller, Onkoloji, Kök Hücre ile Periferik Ayak Yaraları, Boy Uzatma Tedavileri, Yenidoğan Kalp Nakil Ameliyatları vb.) çok geniş kapsamlı tedavi hizmetleri sunmakta ve hizmet alanları hasta ihtiyaçlarına göre genişlemeye devam etmektedir.

Health Park Tourism hastane tercihlerinde Joint Commission International (JCI), International Organization for Standardization (ISO) gibi uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip hastanelerle çalışmaktadır. Sağlık hizmeti sunarken A+ Sınıfı hastaneler ile birlikte alanında en iyi cerrahlar ve sağlık ekipleri  ile çalışmak, Health Park Tourism’in en önemli ilkelerinden biridir.

Health Park Tourism için hasta ve misafir memnuniyeti en önemli unsurdur. Tedavi için Health Park Tourism’e başvuran herkes, sürecin başlangıcından sonuna kadar kendilerini emin ellerde hissederler. Tedavi paketi ve tedavi planı kişiye özel hazırlanır ve istedikleri görünümü elde etmeleri için ilk adım atılır.

Health Park Tourism, yurt içi ve yurt dışından misafirleri için dilerlerse havaalanı transferi, konaklama, çoklu dil seçeneği ile 7/24 danışmanlık ve sosyal tur organizasyonu hizmetlerini sağlarken Türkiye’ye adım atılmasından  itibaren tüm süreci alanında profesyonel sağlık danışman ekipleri ile  her detayı en ince ayrıntısına kadar takip ederek, sizlerin evlerine sağlıklı ve mutlu dönmesi için özen göstermektedir.

Tedavi başlangıcı ve hastanın ülkesine dönüşünden itibaren hastalarıyla düzenli olarak iletişim kuran Health Park Tourism, hastaların ameliyat sonrası takiplerini özenle gerçekleştirmekte ve iyileşme süreci boyunca onlara eşlik etmektedir.